SaintS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
SaintS

Bine ati venit pe forumul Comunitatii SaintS
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - JURAMANT

In jos 
AutorMesaj
SUEDEZU

SUEDEZU


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/03/2008
Varsta : 94
Localizare : In Las Vegas pe dreapta

REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - JURAMANT Empty
MesajSubiect: REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - JURAMANT   REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - JURAMANT Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 4:14 am

JURAMANT:

Jur ca voi apara mereu prin forta armelor si din toate puterile mele blazonul si toti membrii acestei aliante, ori de cate ori va fi nevoie. Voi trece marile pentru a merge sa lupt si sa ofer ajutor. Din fata dusmanilor, nu voi fugi si le voi tine piept oricat de multi ar fi. Doar cei slabi se tem de moarte, pentru mine ar fi o onoare sa mor alaturi de-ai mei camarazi.

Jur sa respect si onorez regulamentul acestei aliante si sa nu uneltesc niciodata impotriva ei sau a camarazilor, dreptatea-mi va fi pe umarul drept, iar prietenia pe cel stang mereu.

Jur sa fiu curajos, inima mea sa nu cunoasca decat virtutea, sabia mea sa ii apere pe cei neajutorati, cu puterea mea sa ii sprijin pe cei slabi.

Jur pe toti zeii si zeitele, pe care ii iau martori, ca voi indeplini acest juramant pe cat ma ajuta fortele si ratiunea.
Sus In jos
http://s5.bitefight.ro/bite/player.php?p=35710
 
REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - JURAMANT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - SANCTIUNI
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - GALA CONCURSURILOR SAINTS
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - OBLIGATII
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - RANGURI
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - DONATIA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SaintS :: Alianta SaintS [Mystic Mountain of Friendship] :: Regulament-
Mergi direct la: