SaintS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
SaintS

Bine ati venit pe forumul Comunitatii SaintS
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concurs de bancuri !

In jos 
+2
Lord_Mordor
AsSuL
6 participan?i
AutorMesaj
AsSuL

AsSuL


Mesaje : 42
Data de înscriere : 24/03/2008
Localizare : La pensie

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:42 pm

Vreau sa postati fiecare cate un banc. La sfarsit se va alege cel mai bun prin vot. Castigatorul primeste 10 k aur de la mine !
Sus In jos
Lord_Mordor

Lord_Mordor


Mesaje : 253
Data de înscriere : 25/03/2008
Localizare : Land of Númenor

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:51 pm

Un tigan si doi romani joaca 'fazan'... :lol!:
Romanii:
- Ia zi cu litera 'I'! tongue
La care, tiganu:
- 'IXINA', ma'!... :bom:
Aia, razand, intreaba:
- Ce, ma?!?... affraid
- Aia ma', de-o poarta-n piept politistii!... jocolor

cheers
Sus In jos
http://s5.bitefight.ro/bite/player.php?p=18637
EviLSouL

EviLSouL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 37
Localizare : _:SaintS:_

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Banc!!!:D   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 8:54 pm

Un tip trece prin cimitir si vede pe un mormant un alt tip care facea sex salbatic cu una.
- Prietene, pot sa particip si eu?
- Nu! - ia lopata si cauta-ti alta!




Ion si Vasile se plimbau prin Bucuresti. La un moment dat se apropie o coloana oficiala, incetineste si din limuzina scoate capul pe fereasta premierul si zice:
- Ce mai faci Vasile?
Ion, mirat, nu zice nimic. Scena se repeta putin mai tarziu cu presedintele. Ion, exasperat, intreaba:
- Da’ de unde te cunosc pe tine presedintele si premierul?!
- Pe mine ma cunoste toata lumea, spune Vasile!
-Asta chiar nu pot sa cred, zice Ion.
-Daca vrei, te duc sa l cunosti pe Bush.
Merg ei la Casa Alba, ii primeste Bush, servesc un paharel. Ion, socat, il intreaba pe Vasile:
-Il stii si pe Papa?!
Vasile ii spune ca da si zboara la Vatican. Grazile de corp il intreaba familiar pe Vasile ce mai face, Ion fiind tot mai socat. Vasile ii explica ca nu poate sa l ia si pe el la Papa, dar ca o sa iasa pe balcon si se vor imbratisa. Lucru care, dealtfel, se si intampla. Ion, in multime, lesina. Vasile il vede, alearga la el si il intreaba:
-Ma Ioane, chiar nu ti veni sa crezi ca ma stie si Papa?!
-Vasile, nu asta a fost problema; am auzit pe unul din multime ca a intrebat “Cine e ala pe care il imbratiseaza Vasile?”






O tanara vede un anunt la rubrica “Motociclete”: “Vand Harley Davidson model 1950, stare perfecta de functionare si aspect deosebit”. Suna, se vede cu vanzatorul, si acesta o pofteste in garaj. Acolo, dupa ce da husa la o parte, se vede o motocicleta Harley impecabila, care lucea de curatenie si cromata ca in fabrica.
- Extraordinar, cum ati mentinut-o in starea asta perfecta?
- Pai uite aici… port mereu cu mine in buzunar un borcan de vasilina… La cea mai mica picatura de ploaie, o sterg repede cu vaselina si o bag in garaj!
- Cred ca o cumpar… As dori numai sa o vada si parintii mei ca ei sunt cu banii!
- Nici o problema…
Pleaca ei pe motor si ajung acasa la tanara. Acolo parintii cand vad motocicleta, delir…
- Gata, o luam… Hai in casa sa mancam si sa bem!
Inainte sa se aseze, tanara ii zice biker-ului sa nu scoata nici o vorba la masa ca altfel spala vasele!
Mananca ei, beau bine, liniste totala. La un moment dat, omului ii vine a f**e. O ia pe tanara, o pune pe masa in fata parintilor si incepe sa i-o traga. Nimeni nu zicea nimic. Termina, se aseaza la masa si se gandeste “Ce prost e ta’su lu’ asta…”.
Mai bea, mai mananca, o ia si pe nevasta omului, i-o trage bine pe masa… si aceeasi poveste.
Se aseaza iar la masa, mai bea un pahar, cand aude de afara un tunet, si incepe sa ploua. Disperat, se ridica de la masa, scoate borcanul de vaselina, la care tatal fetei sare si el:
- Pana aici, spal eu vasele!


***EDIT: Se ia in considerare doar primul banc. Am specificat "cate un banc" ! Cu celelalte concurezi la urmatoarele concursuri >big grin<>big grin<>big grin<
Sus In jos
EviLSouL

EviLSouL


Mesaje : 22
Data de înscriere : 23/04/2008
Varsta : 37
Localizare : _:SaintS:_

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: offfffffff   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeMier Iul 09, 2008 9:18 pm

doamne big grin ce rai sunteti ....rolling on the floor)ampus is eu 3 bancuri mai frumoase si leatzi tras liniuta laughing)
Sus In jos
LostUser




Mesaje : 3
Data de înscriere : 17/04/2008
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 12:13 am

AsSuL a scris:
Vreau sa postati fiecare cate un banc. La sfarsit se va alege cel mai bun prin vot. Castigatorul primeste 10 k aur de la mine !
Sus In jos
AsSuL

AsSuL


Mesaje : 42
Data de înscriere : 24/03/2008
Localizare : La pensie

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 12:17 am

LostUser, consideri ala banc ? rolling on the floor) Va rog nu mai postati offtopic straight face Postati bancuri :) cate unul fiecare !
Sus In jos
andrey29




Mesaje : 2
Data de înscriere : 27/03/2008

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 2:19 pm

Formula 1 Breaking News: Seful echipei de Formula 1 Ferrari si-a concediat tehnicienii si in locul lor a angajat tigani din Romania pentru ca scot rotile de 3 ori mai repede.Mai tarziu i-a parut rau.E drept ca fata de timpul obisnuit desfaceau rotile in 3 secunde insa in cele 7 secunde ramase au revopsit caroseria,au schimbat seria de fabricatie si au vandut-o drept Honda. :lol!:
Sus In jos
Unu_Maniack




Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/07/2008
Varsta : 35
Localizare : Saints2

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 11:13 pm

Intr-o zi Bula mergea cu masina si de odata controlul de rutina al politiei. Politaiul cand il vade zambeste si ii spune : -Ati castigat premiul cel mare, sunteti primul conducator auto care are pusa centura de siguranta. Baietii de la ProTV, pe faza, il intreaba pe Bula ce are de gand sa faca cu banii. -Cred ca o sa-mi iau carnetul de sofer. Politaiul mirat: -Nu aveti permis? Nevasta lui Bula sare si spune : -Nu-l luati in serios, asa face tot timpul cand e beat. Politaiul din ce in ce mai mirat: -Mergem la post. Tatal lui Bula sare si el: -Bai boule, ti-am spus de atatea ori sa nu mai iesi cu masini furate la drum. Politaiul socat cheama ajutoare. Din portbagaj iese fratele lui Bula si intreaba speriat: -Am trecut granita? ca este al dracu de cald in spate!! big grin
Sus In jos
AsSuL

AsSuL


Mesaje : 42
Data de înscriere : 24/03/2008
Localizare : La pensie

Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 11:27 pm

Din lipsa de participanti acest topic va fi inchis si mutat in arhiva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs de bancuri ! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de bancuri !   Concurs de bancuri ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs de bancuri !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SaintS :: Arhiva SaintS :: Arhiva-
Mergi direct la: