SaintS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
SaintS

Bine ati venit pe forumul Comunitatii SaintS
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
skydark




Mesaje : 1
Data de înscriere : 11/05/2008

...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5 Empty
MesajSubiect: ...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5   ...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 10:36 am

...sal ...sant din alianta vip..serv 5...si fara suparare inca atacati alianta chiar daca a trecut cred ca si o luna...pe mine nu ma deranjeaza ca ma atacati dar imi atacati colegi care sant mai mici si nu se pot dezvolta...ms pt intelegere...o zi placuta si spor la vanatoare!
Sus In jos
SUEDEZU

SUEDEZU


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/03/2008
Varsta : 94
Localizare : In Las Vegas pe dreapta

...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5 Empty
MesajSubiect: Tot ce se poate   ...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 3:35 pm

Intrucat alianta V.I.P. a dus initial o politica de atac asupra Cleric [SaintS2], alianta V.I.P. a intra in Lista Neagra a aliantei-mama [Saint], insa pot spune ca alianta V.I.P. a existat in Lista Neagra pana acum 2-3 zile si nu pana acum o luna, dupa cum mai sus ai afirmat.
Concluzia mea referitoare la acest caz este urmatoarea: Se va lasa acest subiect, la discutii la nivel de stapani ai aliantelor, dupa care se vor ajunge la o intelegere colaterala intre aliante (daca nu cumva s-a si recurs deja la acest lucru).


S-a raspuns la acesta reclamatie. Topic Closed.
Sus In jos
http://s5.bitefight.ro/bite/player.php?p=35710
 
...am iesit sau nu din lista neagra?...intreaba vip..serv 5
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENTUL COMUNITATII SAINTS - LISTA NEAGRA
» Lista armurilor
» Lista tuturor obiectelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SaintS :: Arhiva SaintS :: Arhiva-
Mergi direct la: